Oversigt over weekendens konfirmationer

Foto: Pixabay

Konfirmation i Stenderup Kirke, lørdag den 15. august kl 9.00

Asbjørn Husum, Krogagergårdvej 111, 7200 Grindsted
Cecilie Buch,    Kvievej 76, 6823 Ansager
Marie Daugaard Kragh, Kølskevadvej 12, 7200 Grindsted
Nicklas Skoven Sørensen, Nørremarksvej 9, 7200 Grindsted
Thorhalli Gunnar Thorhallason, Storegade 11, 7200 Grindsted
Tobias Refshøj Bramsen,Nørrevej 57, 7200 Grindsted
Trine Jørgensen,

Konfirmation i Stenderup Kirke, lørdag den 15. august kl 10.30

Ketil Aron Salech, Storegade 36, 7200 Grindsted
Mads Larsen, Nørrevej 30, 7200 Grindsted
Maria Larsen, Nørrevej 30, 7200 Grindsted
Mathilde Krüger Christensen, Parallelvej 21, 7200 Grindsted
Oliver Storbank, Egebjerg Landevej 22, 7200 Grindsted
Phillip Kortegaard, Tronsø Parkvej 7 og Vestervej 7, 7200 Grindsted
Tim Svejstrup, Nørrevej 41B, 7200 Grindsted

Konfirmation i Billund Kirke, Lørdag den 15. august 2020 kl. 9.00

Anton Uhre Fog, Skovparken 102, 7190 Billund
Ida Marie Wedel Gade, Skovparken 224B, 7190 Billund
Isabella Wahler Halberg, Skovparken 232, 7190 Billund
Emma Aakerman Hjermitslev, Tingstedet 53, 7190 Billund
Holger Aarlit Jensen, Skovparken 108B, 7190 Billund
Andreas Khomutenko Nygaard Jørgensen, Rogusavej 4, 7250 Hejnsvig
Ella Lindberg Mikkelsen, Lillevang 141, 7190 Billund
Anne Christine Nesager-Bech, Mølleparken 136, 7190 Billund
Leah Risvig Træholt Odegaard, Birkevænget 1, 7190 Billund
Scott Lykke Vargas, Bakkelien 17, 7190 Billund
Frida Bækgaard Williams, Skovparken 410, 7190 Billund

Konfirmation i Billund Kirke, lørdag den 15. august kl. 11.00

Emilie Qvist Andersson, Tingstedet 102, 7190 Billund
Baldrian Bastian Brill, Svinget 2, 17190 Billund
Alexander Ravn Christensen, Flintemarken 26, 7190 Billund
Victor Bjerrisgaard Eskildsen, Sønderkær 180, 7190 Billund
Sille Buchwald Fryland, Bænkebideren 4, 7190 Billund
Jakob Holm, Fyrrevænget 406, 7190 Billund
Lucia Geta Hvingelby, Slaugvej 16, 6623 Vorbasse
Mille Soelberg Møller Jensen, Plougslundvej 209, 7190 Billund
Mathilde Jørgensen, Engsøvænget 5, 7200 Grindsted
Anne Kristensen, Løvlund Stationsvej 2, 7190 Billund
Mads Kristensen Kobjergvej 8, 7190 Billund
Lucas Lysholt, Nørupvej 10, 7321 Gadbjerg
Signe Nielsen, Hinkestenen 22, 7190 Billund
Rebeka Lønnquist Olsen, Fyrrevænget 315, 7190 Billund
Mathilde Petersen Lillevang 47, 7190 Billund
Karla Østergaard Skole, Lindevej 91, 7190 Billund
Frederikke Maach Søgaard, Tingstedet 95, 7190 Billund

Konfirmation i Grindsted Kirke, lørdag den 15. august 2020 kl 10.00

Laura Kaas Duedal Højbert, Søndervold 177, 7200 Grindsted
Anemone Tommelise Sigaard Hansen, Jorden Rundt 33, 7200 Grindsted
Mia Danefeld Pedersen, Fynsgade 5, 7200 Grindsted
Heidi Høier Christoffersen, Sønderby Mosevej 4, 7200 Grindsted
Katrine Holm Jensen, Vesterhedevej 13, Grindsted
Silje Thousgaard Gram, Amtsvejen 8, Filskov, 7200 Grindsted
Frederikke Bjerring Rasmussen, Søndervold 170, 7200 Grindsted
Nanna Rostbøll Kamp, Morsbøl Søvej 44, 7200 Grindsted
Christina Cecilie Asmussen, Sønderkær 226, 7190 Billund
Maja Black Tullesen, Morsbøl Søvej 40, 7200 Grindsted
Esben Zelotes Brændstrup, Hybenvej 9, 7200 Grindsted
Mikkel Nørskov Lorentzen, Aakjærsvej 15, 7200 Grindsted
Tobias Højbert-Kristensen, Morsbøl Søvej 68, 7200 Grindsted
William Staal Lauridsen, Morsbølvej 41, 7200 Grindsted
Nikolaj Graversgaard Hjorth, Morsbølvej 57, 7200 Grindsted
Nikolaj Lejbach Mortensen, Vibes Alle 10, 7200 Grindsted
Sebastian Lejbach Mortensen, Vibes Alle 10, 7200 Grindsted
Mikkel Kamp Mølgaard, Søndervold 152, 7200 Grindsted
Jakob Wittendorff Andersen, Aakjærsvej 9, 7200 Grindsted
Oscar Veje Bruun Andersen, Søndervold 250, 7200 Grindsted
Bertil Johannes Lundø Kristensen, Søndre boulevard 263, 7200 Grindsted
Emil Hemmeløff Nielsen, Åmarkvej 1, 7200 Grindsted

Konfirmation i Grindsted Kirke, søndag den 16. august 2020 kl 10.00

Elisabeth Damgaard Lyngbøl, Vesterbrogade 24, st. tv., 7200 Grindsted
Cecilie Brønd Agerholm, Tronsø Parkvej 17, 7200 Grindsted
Oliver Midtgaard Helmersen, Vestergade 91, 7200 Grindsted
Rasmus Schäfer Johansen, Østergårdsvej 1F, Stenderup, 7200 Grindsted
Cora Vicktoria Zabrina Vinbech, Tingvejen 370, 7200 Grindsted
Noah Nykjær-Andersen, Vestergade 1, t.tv., 7200 Grindsted
Nikolaj Kjær Nielsen, Spurvevej 5, 7200 Grindsted
Siv Bertelsen, Dalsøvej 42, 7200 Grindsted
Smilla Esther Ejgaard Broch, Stationsvej 18, Filskov, 7200 Grindsted
Anne Kjerstine Haugaard Petersen, Jasminvej 2, 7200 Grindsted
Lukas Nykjær-Andersen, Vestergade 1, t.tv., 7200 Grindsted
Jonas Damkier Nissen, Dyvelsrækkevej 21, 7200 Grindsted
Mathilde Hartmann Jørgensen, Sønderby Mosevej 8, 7200 Grindsted
Anna Toftegaard Malmberg, Toften 5, Filskov, 7200 Grindsted
William Sølund, Ågeslundvej 4, 7200 Grindsted
Simone Diederichsen, Bekkasinvej 83, 1., 3., 7200 Grindsted
Sine Lysholt Møller Juul, Kærvej 1, 7200 Grindsted
Kamil Marian Czyz, Sydtoften 308, 7200 Grindsted
Lukas Borg Bjorholm, Nollundvej 65, 7200 Grindsted

Vi anvender cookies for at sikre at vi giver dig den bedst mulige oplevelse af vores website.
Hvis du vælger ikke at aktivere cookies, fungerer siden ikke optimalt, angiv dit valg til højre.

Cookie indstillinger

Nedenfor kan du vælge hvilke typer cookies du vil tillade fra hjemmesiden, klik på "Gem cookie indstillinger" for at angive dit valg.

Funktions cookiesSiden benytter funktions cookies, disse er nødvendige for at siden fungerer.

Analytiske cookiesSiden benytter analytiske cookies, således at vi kan analysere besøg, og optimere hjemmesiden.

Social mediaSiden benytter ikke social media cookies.

ReklameSiden benytter ikke reklame relaterede cookies.

AndreSiden benytter 3 part cookies, bla. til funktionalitet af siden, der bliver ikke gemt personlige informationer.